بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی و محبوبیت آن در عصر امروز


بازاریابی اینترنتی  یک نقطه عالی می باشد که به اسم تجارت الکترونیک نیز معروف است و برای بازاریابی محصولات یا خدمات مورد استفاده قرار می گیرد.
با اینکه امروزه بازاریابی اینترنتی هزینه تقریبا بالایی دارد ولی درصد موفقیت آن خیلی بالاست و سود آن نسبت به روش های دیگر بیشتر است به همین دلیل است که اکثر افراد را به این طریق میکشد.

 

بازاریابی اینترنتی


برای شروع یک کسب و کار اینترنتی لازم است که بازاریابی اینترنتی انجام دهیم کهدر ادامه به بعضی از آنها اشاره میکنیم.

قدم اول در بازاریابی اینترنتی مفهوم توسعه می باشد به این معنی که برای کسب و کار جدید امکان پذیر است و می تواند ماه ها طول بکشد .


آماده کردن یک پیشنهاد منحصر به فرد فروش


انواع بازاریابی به بیش از 136 نوع میرسد و مفهوم واقعا گسترده ای دارد .


برای اینکه بازاریابی اینترنتی انجام دهیم باید حتما یک وب سایت در زمینه کسب و کار خود داشته باشیم و آن سایت را رونق دهیم .


به طور مثال یک محتوای مناسب برای آن تعیین کنیم و اگر محصولی داریم که باعث جذب مشتری می شود درون سایت قرار دهیم تا بازدید سایت بالا برود و در نهایت فروش خوبی داشته باشید.


بازاریابی ایمیلی

 

بازاریابی ایمیلی


بازاریابی ایمیلی در واقع برای ارسال پیام های متفاوتی استفاده می شود و همین طور از این طریق می توانید با مخاطبان و مشتری خود ارتباط مستقیم داشته باشید.


بازاریابی محتوا

 

بازاریابی محتوا


بازاریابی محتوا یکی از بهترین نوع بازاریابی می باشد که چشمگیر است و راهی برای فروش می باشد در به جرات میتونم بگم هر کس چیزی برای فروش دارد بازاریابی محتوا گزینه مناسبی است.


حتی برای فردی که مادیات برایش مهم نباشد باز هم بازاریابی محتوا را در اولویت قرار می دهد.


بازاریابی با تلفن همراه

 

بازاریابی موبایلی


یکی از گزینه های تجارت الکترونیک تجارت با تلفن همراه می باشد.
شاید براتون جالب باشه که این تجارت الکترونیک به چه شکل می باشد و چطور میشه با تلفن همراه شخصی بازاریابی انجام داد و تبلیغات خود را در آنجا گنجاند
من براتون یه توضیح مختصر در این مورد می دهم تا کاملا براتون جا بیفته 
یکی از روش های این نوع بازاریابی ارسال پیامک می باشد که کاملا به صرفه است و می توان آن را یکی از بهترین راههای ارتباطی با مشتریان خود قرار داد.
روش دوم ارسال ام ام اس می باشدکه با استفاده از آن می توان فیلم و عکس ارسال کرد فقط در بعضی سیستم گوشی ها این روش پاسخگو نیست.
روش دیگر بلوتوث می باشد که به طور معمول در عموم مردم رایج است. مزیت این دستگاهها این است که می توانند از فاصله بسیار دور به مشتریان خود سرویس بدهند.


بازاریابی مستقیم

 

بازاریابی مستقیم

 

در این روش از بازاریابی می توان مستقیم با مشتری ارتباط برقرار کرد.
بلعکس بازاریابی مستقیم به بازاریابی غیر مستقیم معروف است که در آن به طور غیر مستقیم با مشتری ارتباط برقرار می شود.
بازاریابی مستقیم را می توان پی گیری نمود که در آن می شود درصد موفقیت را مشخص کرد.