تولید محتوا با کیفیتی شگفت انگیز

 

از زمانی که اینترنت، جایگاه ویژه‌ای را در زندگی تمامی افراد به خود اختصاص داده است، کسب‌‌وکارها نیز به این فکر افتاده‌اند که با داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای می‌توانند به موفقیت در حوزه کاری خود دست یابند. اما موفقیت وب‌سایت یک کسب‌وکار به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از این عوامل و می‌توان به جرئت گفت که مهم‌ترین عامل، تولید محتوا برای وب‌سایت است. شما با تولید محتوای منحصر به فرد و باکیفیت نه تنها با مخاطبین خود ارتباط برقرار خواهید کرد، بلکه گوگل نیز سایت شما دوست خواهد داشت! گوگل، وب‌سایت‌هایی را که به طور منظم محتوای باکیفیت در سایت خود قرار می‌دهند، دوست دارد و آن‌ها را به عنوان یک وب‌سایت فعال شناسایی می‌کند که این امر، خود باعث می‌شود خیلی سریع‌تر به رتبه‌های اول گوگل دست یابید.

 

چرا تولید محتوای باکیفیت، اهمیت دارد؟

 

تقریباً دیگر تمامی کسب‌وکارها، یک وب‌سایت برای خود دارند. اما باید بدانید که اصلی‌ترین رکن یک وب‌سایت، داشتن بخش وبلاگ و تولید محتوا است. تولید محتوا برای داشتن سئوی بهتر و رسیدن به نتایج اول گوگل، اهمیت بالایی دارد. دلیل این اهمیت این است که گوگل سایت‌هایی که فعال باشند و به طور مداوم مطالب مفید و باکیفیتی بارگذاری و منتشر کنند، دوست دارد، گوگل به سایت‌های به‌روز اهمیت می‌دهد، سایت‌هایی که حرفی می‌زنند و به نیازهای مخاطبین پاسخ می‌دهند، سایت‌هایی که از رقبای خود جلو می‌زنند… بدین ترتیب، به دلیل اهمیتی که گوگل برای تولید محتوا قائل است، پس برای اینکه به درآمد برسید، باید به تولید محتوای باکیفیت بپردازید.

 

هر فردی، یک نویسنده نیست!

 

همانطور که می‌بینید، تولید محتوا برای گوگل اهمیت بالایی دارد. اما این تولید محتوا، خود اصول و قواعدی دارد و که باید رعایت شود و در غیر این صورت، گوگل وب‌سایت شما را دوست نخواهد داشت. به عنوان مثال، می‌توان به محتوای کپی و تکراری اشاره کرد. اگر شما محتوای یک وب‌سایت دیگر را کپی کنید و آن را در سایت خود منتشر نمائید، گوگل این موضوع را می‌فهمد. در این شرایط، نه تنها سایت شما امتیاز منفی خواهد گرفت، بلکه سایت رقیب شما نیز امتیاز مثبت دریافت می‌کند…

پس حواستان به محتوایی که در سایت خود قرار می‌دهید، باشد. کار خود را با قرار دادن یک محتوای کپی خراب نکنید! شاید برخی افراد، این کار را از قصد انجام ندهند و تنها بخواهند خودشان به تولید محتوا بپردازند، اما گوگل کاری به این چیزها ندارد و کار خودش را انجام می‌دهد.

تولید محتوا برای خود، اصولی دارد که هر فردی نمی‌تواند این اصول را رعایت کند و به یک نویسنده تبدیل شود! محتوایی که نوشته می‌شود، باید به گونه‌ای باشد که مخاطب به آن اعتیاد پیدا کند. محتوا باید طوری باشد که اگر برای مدتی محتوا روی وب‌سایت خود قرار ندهید، مخاطب شما باز هم به سایتتان سر بزند و دنبال مطالب جدید باشد! باید بتوانید کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کنید و طبق این کلمات، محتوای باارزشی تولید نمایید. باید هدف خود را بشناسید و طبق هدفتان پیش بروید. طبق هدفی که دارید ، محتوایی باکیفیت و ارزشمند تولید کنید .

تمامی این موارد و بسیاری موارد دیگر باید در مورد نوشتن یک محتوای خوب رعایت شوند. هر فردی نمی‌تواند این موارد را به درستی رعایت کند و به همین دلیل باید کار خود را به افرادی بسپارد که در این زمینه متخصص و حرفه‌ای هستند. از گذشته می‌گویند که کار را باید به کاردان سپرد! تولید محتوا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

کار را به کاردان بسپارید

 

کار تولید محتوای وب‌سایت خود را به افراد متخصص و حرفه‌ای بسپارید تا پول و وقت شما به هدر نرود. با سپردن کار خود به افراد حرفه‌ای می‌توانید در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بگیرید…

پلن 1پلن 2پلن 3پلن 4پلن 5
سفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاین
قیمت790.000 تومان1.510.000تومان2.040.000 تومان2.740.000 تومان3.440.000 تومان
زمان اجرای پلن1 ماه1 ماه1 ماه1 ماه1 ماه
تحلیل و انتخاب کلمه کلیدی مناسب
تولید و انتشار مقالات اختصاصی 4 عدد 8 عدد 12 عدد 16 عدد20 عدد
بهینه‌سازی مقالات برای گوگل
ایجاد عکس شاخص اختصاصی
شخصی‌سازی عکس‌های داخلی مقالات